Nature Trail (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Syndicate
pl: Subskrybuj

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: narrow
pl: wąski
