Nature Trail (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Read more
az: Ətraflı

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
