Nature Trail (1.0.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: narrow
ca: estret
