Nature Trail (1.0.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
