Nature Trail (1.0.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Header
da: Overskrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: mobile
da: mobil

en: wide
da: bred

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: narrow
da: smal
