Nature Trail (1.0.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: narrow
el: στενό
