Nature Trail (1.0.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: narrow
et: kitsas
