Nature Trail (1.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
