Nature Trail (1.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: wide
lt: platus

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
