Nature Trail (1.0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
