Nature Trail (1.0.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: narrow
tr: dar
