Nature Trail (1.0.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Copyright
uk: Авторські права

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Slideshow
uk: Показати Слайд-шоу

en: narrow
uk: вузький
