Nature Trail (1.0.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
