Nature Trail (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: wide
eo: larĝa
