Nature Trail (1.0.4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Header
fr: Entête

en: Custom
fr: Personnalisé

en: wide
fr: large

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: narrow
fr: étroit
