Nature Trail (1.0.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: mobile
he: ניידים

en: wide
he: רחב

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Enter copyright text
he: הזן טקסט עבור זכויות היוצרים
