Nature Trail (1.0.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Custom
jv: Kostum

en: wide
jv: āmbā

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
