Nature Trail (1.0.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Header
lv: Galvene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: mobile
lv: mobilā

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
