Nature Trail (1.0.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Custom
ru: Собственная

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: narrow
ru: узкий
