Nature Trail (1.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Logo
ur: لوگو

en: Header
ur: ہیڈر
