Nature Trail (1.0.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
