Nature Trail (1.0.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: wide
gl: grosa

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
