Nature Trail (1.0.4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Custom
ja: カスタム

en: Copyright
ja: 著作権

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: narrow
ja: 狭小
