Nature Trail (1.0.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
