Nature Trail (1.0.4) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
