Nature Trail (1.0.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: Header
nl: Kop

en: Custom
nl: Aangepast

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen

en: narrow
nl: smal
