Nature Trail (1.0.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Custom
oc: Personalizat

en: wide
oc: espandit

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
