Nature Trail (1.0.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
