Nature Trail (1.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno
