Nature Trail (1.0.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
