Navigation (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Back
cs: Zpět

en: Help
cs: Nápověda

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Files
cs: Soubory

en: Create
cs: Vytvořit

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Navigation
cs: Navigace

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: About
cs: Popis

en: Logo options
cs: Možnosti loga

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Starting level
cs: Počáteční úroveň

en: My Account
cs: Můj účet

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Collapse
cs: Sbalit

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: View profile
cs: Zobrazit profil

en: Edit user account
cs: Upravit uživatelský účet

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti

en: Context assignments
cs: Přiřazení kontextu

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu

en: Broken/Missing
cs: Rozbitý/chybějící

en: @label (disabled)
cs: @label (vypnuto)
