Navigation (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Create
bg: Създаване

en: Footer
bg: Под черта

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: Navigation
bg: Навигация

en: Log out
bg: Излез

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: User account
bg: Потребителски акаунт
