Navigation (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Back
eu: Itzuli

en: Help
eu: Laguntza

en: Region
eu: Atal

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Create
eu: Sortu

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Log out
eu: Irten

en: Extend
eu: Hedatu

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Collapse
eu: Tolestu

en: Admin info
eu: Kudeatzailearen informazioa
