Navigation (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Back
mr: मागे

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Extend
mr: विस्तार

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स

en: Menus
mr: मेनूज

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती

en: Admin info
mr: प्रशासना विषयी माहिती

en: Context assignments
mr: संदर्भ असाइनमेंट
