Navigation (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Back
oc: Precedent

en: Help
oc: Ajuda

en: Core
oc: Còr

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Files
oc: Fichièrs

en: Create
oc: Crear

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Media
oc: Mèdia

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: About
oc: A prepaus

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: My Account
oc: Mon compte

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: Collapse
oc: Collapsa

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
