Navigation (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Core
os: Астæумагъз
