Navigation (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Back
da: Tilbage

en: Help
da: Hjælp

en: Core
da: Kerne

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Files
da: Filer

en: Create
da: Opret

en: Footer
da: Sidefod

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Display title
da: Display titel

en: Provider
da: Udbyder

en: Log out
da: Log ud

en: Extend
da: Udvid

en: Shortcuts
da: Genveje

en: Blocks
da: Blokke

en: Menus
da: Menuer

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: About
da: Om

en: Logo options
da: Logo-valg

en: User account
da: Brugerkonto

en: Starting level
da: Startniveau

en: My Account
da: Min konto

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: Default logo
da: Standard logo

en: Custom logo
da: Skræddersyet logo

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Navigation Settings
da: Navigations indstillinger

en: View profile
da: Vis brugerprofil

en: Edit user account
da: Redigér brugerkonto

en: Admin info
da: Administratorinfo

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse

en: Context assignments
da: Konteksttildeling

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider

en: Maximum number of levels
da: Maksimalt antal niveauer

en: Menu levels
da: Menu-niveauer

en: Broken/Missing
da: Defekt/Mangler

en: @label (disabled)
da: @label (deaktiveret)

en: The "%plugin_id" was not found
da: "%plugin_id" blev ikke fundet
