Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Back
az: Geri

en: Text
az: Mətn

en: Other
az: Digər

en: Show
az: Göstər

en: About
az: Haqqında

en: Link class
az: Link classı
