Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Back
bg: Назад

en: Text
bg: Текст

en: Other
bg: Други

en: Show
bg: Покажи
