Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Back
ro: Înapoi

en: Table of contents
ro: Cuprins

en: Other
ro: Altele

en: Show
ro: Arată

en: Automatic
ro: Automat

en: Skip
ro: Sari peste

en: About
ro: Despre

en: Link class
ro: Clasă link

en: List class
ro: Clasa listei
