Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha16) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Back
tr: Geri

en: Text
tr: Metin

en: Other
tr: Diğer

en: Show
tr: Göster

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Skip
tr: Atla

en: About
tr: Hakkında

en: Link class
tr: Bağlantı sınıfı

en: List class
tr: Liste sınıfı
