Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha17) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Other
sv: Övriga

en: Show
sv: Visa

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Skip
sv: Hoppa över

en: About
sv: Om

en: Link class
sv: Klass för länk

en: List class
sv: Klass för lista
