Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha19) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Text
eu: Testua

en: Other
eu: Bestea

en: Show
eu: Erakutsi

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: About
eu: (r)i buruz
