Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha21) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Other
cs: Jiné

en: Show
cs: Ukázat

en: Automatic
cs: Automatické

en: Skip
cs: Přeskočit

en: About
cs: Popis

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: List class
cs: Třída seznamu
