Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha21) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Text
hr: Tekst

en: Other
hr: Ostalo

en: Show
hr: Prikaži

en: Automatic
hr: Automatski

en: About
hr: Opis
