Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha22) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Text
es: Texto

en: Other
es: Otro(s)

en: Show
es: Mostrar

en: Automatic
es: Automático

en: Skip
es: Saltar

en: About
es: Acerca de

en: Link class
es: Clase del enlace

en: Wrapper
es: Envoltorio

en: List class
es: Clase del listado
