Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha22) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: URL
hi: यूआरएल

en: Text
hi: लेख

en: Other
hi: अन्य

en: Show
hi: दिखाये

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: About
hi: के बारे में
