Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha22) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Other
hu: Egyéb

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Skip
hu: Kihagy

en: About
hu: Leírás

en: Link class
hu: Hivatkozás osztálya

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: List class
hu: Listaosztály

en: Navigation Blocks
hu: Navigációs blokkok
