Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha22) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Other
lt: Kiti

en: Show
lt: Rodyti

en: About
lt: Apie
