Navigation Blocks (8.x-1.0-alpha23) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Text
nl: Tekst

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: Other
nl: Andere

en: Show
nl: Weergeven

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Skip
nl: Overslaan

en: About
nl: Over

en: Link class
nl: Linkklasse

en: List class
nl: Lijstklasse
